Svētku laikā Mežaparkā notiks meistaru tirgus „Gabaliņš Latvijas"

Lai Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku apmeklētājiem un viesiem izrādītu Latvijas meistaru unikālās prasmes, 2015. gada 28. jūnijā Mežaparkā Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku laikā notiks Latvijas meistaru tirgus „Gabaliņš Latvijas”.

Ostas prospektā pie Mežaparka Lielās estrādes savu veikumu un prasmes demonstrēs ap simts amatnieku, mājražotāju, zemnieku un uzņēmēju no Rīgas un Latvijas novadiem. Iepazīt Latvijas amatu tradīcijas varēs gan svētku dalībnieki no Latvijas, Baltijas un Ziemeļvalstīm, gan svētku Noslēguma koncerta apmeklētāji.

Tirgū būs pieejams plašs produktu klāsts – adījumi, audumi, koka izstrādājumi, galda spēles, pinumi, kalumi, metāla izstrādājumi, māla, porcelāna, stikla un ādas izstrādājumi, lina un filca izstrādājumi, bižutērija, pērles, mežģīnes, dabīgie skaistumkopšanas produkti, garšvielas, dabīgās ziepes, tēja, svaigi dārzeņi un medus. Meistaru tirgū “Gabaliņš Latvijas” svētku dalībnieki un viesi varēs iegādāties arī grāmatas, iespieddarbus, žurnālus, pastkartes, ģeogrāfiskās kartes, mūzikas u.c. ierakstus.

Piedalīties tirgū aicināti dažādu amata prasmju meistari! Meistaru tirgus dalībniekiem pieteikumu iesniegšana noslēdzas 2015. gada 15. jūnijā, plkst. 12:00.

Tirgus „Gabaliņš Latvijas” notiks 28. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 20.00 Mežaparkā. Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku Noslēguma koncerts Mežaparka Lielajā estrādē sāksies plkst. 17.00.

 

Plašāka informācija: www.izbraukumatirdznieciba.lv

Meistaru tirgus mājas lapa: www.gabalinslatvijas.lv

Birkas