Noslēguma koncerts

Vieta: Mežaparka Lielajā estrādē

Laiks: 17:00 — 20:00

Datums: 2015. gada 28. jūnijs

Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētki vainagosies ar vērienīgu koncertu 28. jūnijā, plkst. 17:00 Mežaparka Lielajā estrādē, Rīgā.

Koncerta programmu veidos izcili skaņdarbi, kas iepriekš jau izskanējuši svētkos, kā arī vairākas jaunas dziesmas no visām svētku dalībvalstīm. Tāpat Ziemeļu un Baltijas valstu kopkoris – 8 000 dalībnieku - izpildīs daļas no Karla Orfa (Carl Orff) slavenās kantātes Carmina Burana, kas būs grandiozākais šī skaņdarba atskaņojums pasaulē. Vokālā grupa Cosmos apvienosies īpaši šim gadījumam, lai svētku Noslēguma koncertā kopā ar kopkori izpildītu dziesmu „Vindo”. 

Svētku noslēguma koncerts vienlaikus būs arī Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē kultūras programmas noslēguma pasākums Latvijā, tādējādi piesaistot gan Latvijas, gan visas Eiropas sabiedrības uzmanību dziesmu svētku tradīcijai.

„20 gados šo svētku ideja ir pierādījusi savu dzīvotspēju, un mums ir skaists pienākums to turpināt pēc vislabākās sirdsapziņas. Aicinu visus uz prieku, ko svinēsim grandiozam kopkorim apvienojoties vienā no visvairāk izpildītajiem skaņdarbiem pasaulē - Karla Orfa (Carl Orff) Carmina Burana,” stāsta svētku mākslinieciskais vadītājs Romāns Vanags. 

Biļetes www.bilesuparadize.lv un "Biļešu paradīzes" kasēs. Biļetes būs nopērkamas arī pie ieejas koncertā - starp 4. un 5., kā arī 6. un 7. vārtiem.