CĒSIS: Koncerts Cēsu Pils parka estrādē

Vieta: Cēsu Pils parka estrādē

Laiks: 21:00

Datums: 2015. gada 27. jūnijs

Cena: 3 €

Cēsu Pils parka estrādē plkst.21.00 norisināsies VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku lielkoncerts, kas  aicinās starptautiskos un pašmāju svētku dalībniekus apvienoties vienotā Saulgriežu rituma vēstījumā. Šīs senās un spēcīgās tradīcijas, kas ir tik tuvas gan Baltijas, gan arī Ziemeļvalstu tautām, sniedz unikālu iespēju kopīgās dziesmās un dejās koncerta gaitā atkal izdzīvot šo maģisko, visām tautām nozīmīgo vasaras vidus svinēšanas mistēriju.

Vakara lielkoncertā kopīgai saules rituma svinēšanai caur dziesmām apvienosies 15 viesu kori no Igaunijas, Somijas, Lietuvas, Norvēģijas, Zviedrijas, Austrijas, Šveices un Austrālijas un 23 kori no Latvijas (Cēsu, Valmieras un Limbažu apriņķiem). Saules zīmes dejā iezīmēs Cēsu deju kolektīvi, savukārt majestātiski bagātīgam un krāšņam skanējumam dziesmas pavadīs Valta Pūces etnogrāfiskais orķestris.

Lielkoncerta virsdiriģenti – Ints Teterovskis un Mārtiņš Klišāns, deju virsvadītājs – Andis Kozaks, režisore – Ieva Niedre

Svētku norises Cēsīs atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Ieeja koncertā Pils parkā – 3 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem un Cēsu Drauga kartes īpašniekiem – 1 EUR. Biļetes nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs.

Papildu informācija:
Agnese Tamane
Tel.64122537
kultura @cesis.lv
Cēsu Kultūras centrs